Published On: 22 Qershor, 2016

Aksidentohet makina e Ben Blushit!

Makina, me targa “TR 0611 L”që i përket deputetit Ben Blkushi u aksidentua në aksin nacional Pogradec Qafë-Thanë.

Burime nga policia i thanë cityneës.alse aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Lin në Pogradec.

Cityneës mësoi se në makinëne e tipit “Volksëagen Touareg” nuk ka qenë deputeti Ben Blushi, por dy persona të tjerër, të cilët janë aksidentuar me një makinë tjetër. Nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar në njerëz përveç dëmeve materiale.

Të njëjtat burime thanë se specialistët e sektorit të policisë rrugore kanë shkuar në vendngjarje dhe po kryejnë matjet për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...