Published On: 18 Nëntor, 2016

Aksidentohet dy herë brenda 24 orëve

Në dy aksidente të ndryshme brenda 24 orëve, një grua në Prishtinë ka lënë të lënduar tre persona.

Gruaja në fjalë fillimisht nga pakujdesia ka goditur me veturë dy këmbësorë dhe e njëjta duke ikur nga vendi i ngjarjes ka goditur edhe një këmbësore tjetër.

Të lënduarit kanë pësuar lëndime të lehta trupore thuhet në raportin e policisë, njofton Klan Kosova.

Njësia policore ka ndaluar të dyshuarën, e cila me urdhër të prokurorit pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...