Published On: 29 Shtator, 2016

Aksidentohet avioni i Ronaldon (Foto)

Avioni provat i Cristiano Ronaldos ka pasur një aksident gjatë aterrimit në aeroport, por fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, Avioni provat i Cristiano Ronaldos ka pasur një aksident gjatë aterrimit në Aeroportin ‘El Prat de Barcelona’, përcejll Express.

Por, ylli i Real Madridit nuk ishte i pranishëm në avion, pasi ishte i angazhuar në ndeshjen mes Borussia Dortmundit dhe Real Madridit. Sipas AS-it, nga ky aksident nuk ka pasur asnjë pasojë. /Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...