Published On: 2 Janar, 2016

Aksidenti përfundon me rrahje, lëndohen 3 persona

Si pasoj e një aksidenti të trafikut të shkaktuar dje rreth orës 15:00 në Kllokot në mes të tri veturave, ka ardhur deri te rrahja e disa personave, me ç’rast lëndime trupore kane pësuar tre viktimat, dy meshkuj shqiptarë dhe një femër– me nënshtetësi zvicerane .

Sipas Raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, njëri prej viktimave është hospitalizuar në spitalin e Gjilanit.

E në lidhje me këtë rast janë identifikuar pesë të dyshuar meshkuj shqiptarë, mirëpo të njëjtit janë në arrati.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...