Published On: 30 Prill, 2016

Aksidenti në liqenin e Shkopetit, 2 persona humbin jetën (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Tiranë-Peshkopi, nga i cili 2 persona kanë humbur jetën.

Sipas policisë nga aksidenti kanë mbetur dy të vdekur dhe tre persona janë dërguar në spitalin e Laçit.

Policia dy trupat e pajetë i ka gjetur në liqenin e Shkopetit, ndërsa aksidenti ka ndodhur pranë tunelit të Shkopetit.

aksidenti-shkopet-2

makina-1-1-768x1024
aksidenti-shkopet-3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...