Published On: 24 Korrik, 2016

Aksidenti në aksin Gjirokastër-Kakavijë, rritet bilanci i viktimave

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin Gjirokastër-Kakavijë, në afërsi të fshatit Mashkullorë. Dy makina, një furgon dhe një veturë nge targa zvicerane janë përplasur rreth orës 14:00 duke shkaktuar vdekjen e një gruaje dhe djalit të saj 2- vjeç, si dhe të një personi tjetër të seksit mashkull, ndërsa janë plagosur 7 të tjerë. Policia e Gjirokastrës konfirmon se kemi të bëjmë me 3 të vdekur. Deri tani është identifikuar gruaja A. Hasani, dhe djali i saj 2 vjeç. Ende nuk dihet dinamika e aksidentit që ndodhi në fshatin Mashkullorë, por dyshohet se mjetet e përfshira në aksident kanë qenë duke lëvizur me shpejtësi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...