Published On: 14 Nëntor, 2016

Aksident zinxhiror përballë Kuvendit të Kosovës (Foto)

Një aksident zinxhiror ka ndodhur sonte në Prishtinë, përballë ndërtesës së Kuvendit të Kosovës, në rrugën “Agim Ramadani”.

Sipas gazetares së lajmi.net, në aksident janë përfshirë disa vetura, por përvec dëmeve materiale, nuk ka të lënduar.

Aktualisht komunikacioni mbetet i rënduar në këtë pjesë të Prishtinës, mirëpo policia që ka dalë në vendin e ngjarjes po bën përpjekje që tollovia të zhbllokohet.

akdo-768x449akdo-768x449
akdo1-1024x768akdo3

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...