Published On: 15 Qershor, 2017

Aksident tragjik ne Itali, vdes shqiptari

Një shqiptar ka humbur jetën pas një aksidenti automobilistik në zonën e Barit në Itali.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në në zonën e Monopolit, në Bari.

Sipas të dhënave nga policia dhe mediave vendase 31-vjeçari po udhëtonte me motorr kur është përplasur me një automjet. Nga përplasja e fortë me makinën i riu është përplasur në mes të rrugës automobilistike e për pasojë është përplaur nga një tjetër makinë që po kalonte me shpejtësi. Për pasojë i riu ka gjetur vdekjen e menjëhershme. /shqiperiaime.al/

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...