Published On: 31 Janar, 2016

Aksident tragjik, humbin jetën Valon Dukaj dhe Agim Tolaj

Në një aksident të rëndë në komunikacion kanë humbur jetën tragjikisht, Valon Dukaj dhe Agim Tolaj, njofton zëvendësministri Bajram Gecaj, njëherish këshilltar i Kryeministrit.

“Sot, në një aksident trafiku humbi jetë tragjikisht nipi im Valon Dukaj, së bashku me Agim Tolaj. Varrimi do të bëhet sot në Dranoc të Deçanit, në ora 16:30. Vali ishte një nip çfarë do ta dëshironte gjithsecili dajë: i urtë, i dashur dhe jashtëzakonisht i sjellshëm e respektues. I lehtë i qoftë dheu i Kosovës…”, ka shkruar pak minuta më parë z.Gecaj në një njoftim në fb. Shqiptari.eu

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...