Published On: 24 Nëntor, 2016

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Pejë, tri vajza të lënduara (Video)

Në aksin rrugor Prishtinë-Pejë, në mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident trafiku, ku si pasojë tre persona të gjinisë femërore kanë mbetur të lënduar.

 Lajmin për klankosova.tv, e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë, Daut Hoxha, i cili tha se ngjarja saktësisht ka ndodhur në fshatin Mleqan të Komunës së Malishevës.

Bëhet e ditur që përveç lëndimeve, si pasojë e përplasjes së veturës me një kamion, janë shkaktuar dhe dëme të konsiderueshme materiale.

Raportohet se njësitet relevante policore kanë kryer procedurat e nevojshme ligjore.

Sipas dëshmitarëve, pjesëtarë të FSK-së janë parë të kenë dhënë ndihmën e parë të lënduarve.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...