Published On: 20 Qershor, 2016

Aksident te Veterniku, bllokohet qyteti

Në lagjen Veternik ka ndodhur një aksident trafiku, ndërsa edhe pas 1 ore Policia nuk ka shkuar në vendngjarje, ku si pasojë ajo pjesë është bllokuar.

 

 “Edhe pas 1:20min Policia e Kosovës nuk vjen në vendin e ngjarjes ku ka ndodhë një aksident i vogel trafiku dhe ku është bllokuar i gjithë qyteti. Qytetarët e bllokuar në makina me pa mundësi kthimi mbrapa me njerëz të moshuar dhe fëmijë po presin në temperaturën 33′ C. Sigurisht se edhe kësaj here i ka zënë të pa pergatitur apo ndoshta nuk i ka lëshuar rakia nga festa e mbrëmshme! Tmerri nuk është ndryshe”, shkruan ky qytetar. /Telegrafi/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...