Published On: 3 Tetor, 2016

Aksident përballë Policisë në Prishtinë (Foto)

Një aksident i lehtë ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj”, përballë ndërtesës së Policisë së Kosovës në Prishtinë

Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe njëra nga to siç shihet në foto, është e ndonjë misioni diplomatik në Kosovë, shkruan lajmi.net

Policia është në vendin e ngjarjes dhe shumë shpejt pritet zhbllokimi i rrugës. /lajmi.net

aks-2-768x432

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...