Published On: 4 Tetor, 2016

Aksident në Veternik, ndërhynë edhe ambulanca

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në këto çaste në Veternik të Prishtinës. Policia dhe ekipet ndërhyrëse të emergjencës kanë dal në vendin e ngjarjes.

Megjithatë, ende nuk dihet se numrin e të lënduarve. /Kp

14536900-10209765545192062-1525381627-o_9092

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...