Published On: 19 Tetor, 2016

Aksident në Tiranë. Makina del nga rruga dhe përmbyset, foto nga vendngjarja

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kryeqytet.

Një makinë ka dalë nga rruga duke përfunduar e përmbysur jashtë saj.

Aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Elbasanit dhe mendohet se shkaqet janë shpëjtësia e madhe e automjetit dhe lagështira në rrugë.

Ende nuk ka raportime për të plagosur apo të lënduar nga aksidenti.

Vijon…

1bd00b7b-fdc3-470e-8f01-34201e397f1b5ff35117-0227-4652-9fab-de9054e873a52222

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...