Published On: 8 Prill, 2016

Aksident në Tetovë, përplasen pesë vetura!

Në rrugën “Bllagoja Toska” Tetovë, para dy ditëve, rreth orës 23 ka ndodhur një aksident trafiku, në mes një veture në lëvizje dhe katër të parkuara, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Vetura e tipit “Daevo ekspreso” me tagra të regjistrimit nga Tetova, e drejtuar nga K.K. (18) nga Tetova e ka humbur kontrollin dhe është përplasur me veturat e parkuara të tipit:” Opel Vectra”,”Renault”,”Zastava” dhe “Peugeot”.

K.K. ka lëndime trupore, dh me një veturë tjetër është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës, dhe pas ndihmës së parë mjekësore është lëshuar në mjekim shtëpiak.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...