Published On: 10 Shkurt, 2016

Aksident në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, raporton Indeksonline.

Në aksident janë përfshirë një Audi A3 dhe një Opel Astra, derisa nuk dihet nëse ka të lënduar.

Indeksonline iu sjell foto nga ky aksident.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...