Published On: 12 Tetor, 2017

Aksident në Prishtinë, vetura përplaset me autobusin (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash tek “Mensa e studentëve”, në Prishtinë.

Aty janë përfshirë një veturë dhe një autobus urban, raporton Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes po qëndrojnë ekipet policore, deri sa nuk është raportuar për të lënduar.

 
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...