Published On: 18 Shkurt, 2016

Aksident në Prishtinë (Foto)

Sot në mëngjes një kamion në lagjen Veternik, në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, është aksidentuar.

a

Kamioni me rimorkio, ka dalë nga rruga.

Gazetarja e lajmi.net, që ka rastisur në vendngjarje, njofton se aksidenti nuk duket edhe aq i rëndë, dhe se policia ende nuk kishte dalur atje.

Aksident trafiku ne Prishtine

Aksidenti ka shkakuar kolonë të automjeteve në këtë rrugë që lidh Prishtinën me disa qendra të Kosovës, dhe Shkupin. /lajmi.net

aaaaa

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...