Published On: 4 Tetor, 2016

Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan, vetura del nga rruga

Një aksident trafiku sapo ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan.

Si pasojë e aksidentit, një veturë ka dalë jashtë rrugës duke rënë poshtë saj, transmeton arbresh.info.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.14522487_1276719152340698_230514539_o

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...