Published On: 22 Dhjetor, 2015

Aksident në magjistralen Fushë Kosovë – Prishtinë

Para pak çastesh në magjistralen Fushë Kosovë – Prishtinë ka ndodhur një aksident. Aksidenti ka nodhur ndërmjet një veture VW PASSAT dhe VW GOLF 2.

Ky aksident ka bërë që edhe komunikacioni i automjeteve që vinin në drejtim të Prishtinës të vështirësohet.

Deri më tani, përveçse dëmeve materiale, ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...