Published On: 26 Gusht, 2016

Aksident në Lipjan, vetura godet në ‘zebra’ një fëmijë (Foto)

Sot në mesditë ka ndodhur një aksident në Lipjan, një automjet dyshohet se ka shkelur një fëmijë.

Sot në mesditë ka ndodhur një aksident në Lipjan, një automjet dyshohet se ka shkelur një fëmijë, në ‘zebra’, fëmija dyshohet se është vajzë e vogël, por nuk dihen detaje të tjera.

 Një lexues i ka dërguar disa fotografi në portalin lajmi.net, ku shihet se policia dhe ambulanca ka dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin, shkruan lajmi.net.

Gjithashtu në fotografi shihet se në ‘zebra’ kanë mbetur njollat e gjakut nga aksidenti. /Lajmi.net/

14139487_10209224767808641_1137335938_o-300x169

Sponsored by Revcontent

Interesante

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...