Published On: 2 Prill, 2016

Aksident në Lipjan, 6 të lënduar, dërgohen në QKUK (Video/Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në udhëkryqin Lipjan –Magurë-Shtime-Prishtinë, ku gjashtë persona kanë marr lëndime dhe janë dërguar në QKUK.

Në aksidentin që janë përfshirë tri vetura, Policia konfirmon se të lënduar i kanë dërguar për trajtim mjekësor.

Qytetarët nga vendi i ngjarjes kanë raportuar se një grua dhe një fëmijë janë nxjerr nga veturat e aksidentuara, e që janë parë në gjendje të rëndë.

Njësitet policore menjëherë kanë dalë në vendngjarje dhe për pak kohë rruga ka qenë e bllokuar, përderisa kanë vazhduar procedurat policore në trafik, transmeton LipjaniNews.

>

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...