Published On: 6 Gusht, 2016

Aksident në Lezhë, vdes 72 vjeçari

Një 72 vjeçar ka mbetur i vdekur, si pasojë e një aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë – Milot.

Bëhet e ditur se aksidenti ka ndodhur mëngjesin e sotëm, pas orës 08:00, transmeton KosovaPress.

Policia ka bërë të ditur se aksidentin e ka shkaktuar një 25 vjeçar, i cili kishte humbur kontrollon e mjetit dhe kishte goditur këmbësorin

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...