Published On: 17 Qershor, 2016

Aksident në Fushë Kosovë, motoçiklistin e tërheq zvarrë (Foto)

Mbrëmë pas mesnate, ka ndodhur një aksident në zonën industriale Prishtinë – Fushë Kosovë. Një motoçiklist është aksidentuar duke u zvarritur në rrugë.

Sipas lexuesve të Gazetës Express aksidenti ishte i rëndë dhe motoçiklisti është lënduar.

Gazeta Express do të sjell informata më të hollësishme në lidhje me këtë aksident.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...