Published On: 5 Korrik, 2016

Aksident në Ferizaj, shtatë veta kanë marrë lëndime të rënda

Nje aksident ka ndodhur rreth orës 22:00 magjistralen Ferizaj-Prishtinë, ku shtatë persona kanë marrë lëndime të rënda.

Njëri nga ta është në gjendje të rëndë. Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një kamionetë. Në këtë të fundit besohet se ishin dy persona e në veturë pesë.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Babush.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...