Published On: 29 Shtator, 2016

Aksident në Çagllavic (Foto)

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj- në Çagllavic. Ky aksident siç merr vesh gazeta ka ndodhur pasi një veturë është futur gabim në rreth-rrotullim dhe është përplasur me një kamion.

Në vendin e ngjarjes ka dal Polica e Kosovës.

Gazeta Fjala sjell disa foto nga vendi i aksidentit.

14489783_10210423239806179_1779045895_o

14513697_10210423239926182_601754498_o

14466987_10210423239606174_1625756738_o

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...