Published On: 1 Nëntor, 2016

Aksident masiv në autostradën Tiranë-Elbasan (FOTO)

Një aksident mes disa automjeteve ka ndodhur në autostradën Tiranë-Elbasan mbrëmjen e sotme, siç duket në fotot e mëposhtme të siguruara nga Syri.net.

Në aksident janë disa makina të përfshira dhe nuk dihet nëse ka persona të plagosur apo viktima.

Shkaqet e aksidentit janë të panjohura, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje.
LEXO:  Aksident i rëndë në afërsi të Prishtinës (Foto)
aa_1477983916-6346545
aaa_1477983919-1746970
a_1477983913-3555113
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...