Published On: 9 Shtator, 2016

Aksident i tmerrshëm në Prizren, ja si është shkatërruar vetura (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur në hyrje të Prizrenit, ku një veturë e tipit BMW ka dalë nga rruga dhe është ndeshur me një mburojë të një objekti dasmash.

Një lexues i Telegrafit ka bërë të ditur se banorët përreth kanë reaguar me shpejtësi dhe shoferin e veturës e kanë dërguar në Spitalin e Prizrenit.

Lidhur me aksidentin nuk jepen detaje tjera.

 

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...