Published On: 23 Gusht, 2016

Aksident i tmerrshëm në Prishtinë, makina futet në dyqan (Foto dhe Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë.

Më saktësisht tek tregu i gjelbër afër xhamisë së Mulla Jahës

Makina është futur komplet në njërin nga lokalet që ndodhet shumë afër Gjykatës themelore në Prishtinë.

Express sjell foton nga vendi i ngjarjes…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...