Published On: 7 Tetor, 2016

Aksident i rrezikshëm në Librazhd, të plagosurit në rrugë (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Librazhd, ku një makinë është përplasur me një furgon. Shoferët e rastësishëm kanë dërguar menjëherë në spital në gjedje kritike për jetën pasagjerët e dy mjeteve. Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit. JOQ ka publikuar fotot e këtij aksidenti të rëndë.

aksident_librazhd5aksident_librazhdaksident__librazhd2aksident_librazhd4

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...