Published On: 12 Tetor, 2016

Aksident i rëndë trafiku në Gllamnik të Podujevës (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte në mbrëmje në magjistralen Prishtinë-Podujevë.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Gllamnik,rreth orës 21:00.

Siç ka mësuar “lajmi.net”, në aksident janë përfshirë dy automjete dhe nga pëplasja e tyre ka edhe disa të lënduar, ndonëse nuk dihet saktë sa është numri i tyre.

14658450_1337689926250026_105092390_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...