Published On: 6 Gusht, 2016

Aksident i rëndë në Shkup (Foto)

Para pak çastesh në qarkoren rreth Shkupit ka ndodhur një aksident i rëndë.

Si pasojë e këtij aksidenti është bllokuar autostrada dhe është shkaktuar tollovi në trafik, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Nuk ka informacione se a ka viktima dhe a ka dëme materiale.

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...