Published On: 19 Mars, 2016

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, tre të lënduar (Foto)

Në Autostradën “Ibrahim Rugova” në Suharekë ka ndodhur një aksident komunikacioni me tre të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur pak pas orës 16:00 në fshatin Sllapuzhan të Komunës së Suharekës dhe në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe emergjenca

Të lënduarit janë duke marrë trajtimin mjekësor në Qendren Kryesore të Mjekësisë Familjare në Suharekë dhe janë jashtë rrezikut për jetë.

Në aksident sipas Policisë së Kosovës ishte i përshirë një kamoin dhe një veturë e tipit “Opel Astra”.

aksident-rruga-e-kombit3aksident-rruga-e-kombit2

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...