Published On: 20 Shkurt, 2016

Aksident i rëndë në Prizren (Video)

  • Në rrugën “Adem Jashari” në Prizren rreth orës 00:35 minuta ka ndodhur një aksident, me ç’rast një veturë është rrokullisur.

Si pasojë e kësaj, është lënduar rëndë shoferi i kësaj veture i cili është dërguar për tretman mjekësor, por deri më tani nuk ka të dhëna të tjera rreth këtij aksidenti.

04 Online ka siguruar një video nga vendi i ngjarjes, të cilën e ka dërguar një lexues i rregullt, që dëshmon për aksidentin dhe veturën e rrokullisur.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...