Published On: 19 Gusht, 2016

Aksident i rëndë në Prishtinë, ka të lenduar (FOTO)

Minuta më parë ka ndodhur një aksident në lagjen, Kodra e Trimave në rrugën ‘Vëllezërit Fazliu” në Prishtinë.

Lexuesit e Gazetës Blic kanë derguar disa foto nga aksidenti dhe ashtu si thuhet ka edhe të lenduar.

Konfirmim për të lenduar dhe pasojat tjera nuk ka mirëpo Gazeta Blic në vazhdim ju njofton për detaje tjera rreth ngjarjes./GazetaBlic/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...