Published On: 5 Prill, 2016

Aksident i rëndë në Mitrovicë, lëndohen 7 persona

  • Shtatë persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sonte në rrugën magjistrale Mitrovicë- Zubin Potok.

Këtë aksident të rëndë trafiku i cili ka ndodhur saktë ishtë në rrugën magjistrale në fshatin Koshtovë, për veriu.info e ka konfirmuar edhe policia.

“Në aksident ishin të perfshira dy automjete civile, ku si pasojë lëndimeve pesojnë shtatë persona, perfshië drejtuesit dhe pasagjeret e të dy vetirave , të cilët kanë kërkuar trajtim mjekësor në Spitalin rajonal, me pasë janë liruar”, ka konfirmuar Avni Zahiti, zëdhënës rajonal i policisë së Kosovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...