Published On: 28 Nëntor, 2016

Aksident i rëndë në Maqedoni, dy të vdekur

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në rrugën Shtip-Radovish ku kanë mbetur të vdekur dhe disa janë lënduar, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Aksidenti ka ndodhur në mes një veture dhe një autobusi, rreth orës 18:00 në vendin e ngjarjes që quhet Pilav Tepe.

 Policia, Ndihma e shpejtë dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar shkaqet.

Për dy orë rruga Shtip-Radovish ka qenë e bllokuar dhe janë përdorur rrugë dytësore.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...