Published On: 3 Shtator, 2016

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, ka të vdekur!

Një aksidenti  rëndë komunikacioni ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, përkatësisht të fshati Llugaxhi, në të cilin ka edhe të vdekur.

“Gazeta Blic” ka kontaktuar me Florie Ahmeti zëdhënëse e policisë për rajonin e Prishtinës, e cila konfirmoi se në këtë aksident ka të vdekur, raporton gazetablic.com

“Sot në orën 7:30 ka ndodhur një aksident trafiku në mes një veture civile dhe një kamioni në magjistralen Prishtinë – Ferizaj, në fshati Llugaxhi. Nga ky aksident ka edhe të vdekur”, tha Ahmeti, duke mos dhënë më shumë detaje për rastin.
Ndryshe sipas raportimeve të mediave, nga ky aksident kanë mbetur të vdekur katër persona, derisa në vendin e ngjarjes ekipet po mundohen që të nxjerrin viktimat nga vetura. /Gazeta Blic
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...