Published On: 6 Shtator, 2016

Aksident i rëndë në Gjilan, humb jetën një qytetar

Në fshati Smirë të Gjilanit dje(05.09.2016) rreth orës 02:00 ka ndodhur një aksident i tmerrshëm ku ka humbur jetën një qytetar.

“Si pasojë e aksidentit lëndime vdekjeprurëse ka pësuar viktima mashkull K/Shqiptar, trupi i të cilit me vendim të prokurorit është dërguar në IML për obduksion. I dyshuari mashkull K/Shqiptar është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin policor.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...