Published On: 15 Prill, 2016

Aksident i rëndë në Çallapek të Lipjanit (Foto)

Një aksident me 4 të lënduar ka ndodhur në fshatin Qallapek të komunës së Lipjanit.

Një veturë e tipit “Peugot” me tabela 05 është përplasur me një veturë tjetër, që është përmbysur nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur.
Në këtë aksident janë lënduar katër persona, prej të cilëve tre janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.
Policia ka dal në vend ngjarje për ta hetuar rastin.
Sipas dëshmitarëve okular aksidenti ka ndodhur për shkak të shpejtësisë dhe tejkalimit të një kamioni.

13016371_1033008283412751_997234627_o

12991934_1033005250079721_1865131942_o

13016309_1033006780079568_1346823590_o (1)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...