Published On: 21 Prill, 2017

Aksident i rëndë në Bulqizë, vëlla e motër në gjendje kritike

  • Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Bulqizë. Burime nga policia thanë se dy të rinj, vëlla e motër janë plagosur dhe ndodhen në gjendje të rëndë.
  • Makina ku udhëtoni dy të rinjtë me inicialet J. D., 20 vjeç dhe motra e tij, S. D., 23 vjeçe ka dalë nga rruga.

Dy të rinjtë kanë marrë plagë të rënda dhe janë dërguar me urgjencë në spital. Pritet që ata të transportohen drejt Tiranës, për mjekim më të specializuar.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...