Published On: 11 Qershor, 2016

Aksident i pabesueshmë në Prishtinë: Vetura futet në një oborr

Një aksident i pazakonshëm ka ndodhur në lagjen Dardania në Prishtinë, ku një veturë gati sa nuk ka hyrë në oborrin e një shtëpie.

Gazeta Expres ka bërë disa fotografi nga vendi i ngjarjes, ku kanë arritur edhe zyrtarë policor. Duket se vetura ka humbur kontrollin dhe është ndalur në rrethojat e shtëpisë

Nuk është raportuar për të lënduar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...