Published On: 12 Janar, 2016

Akademi përkujtimore për presidentin Dr. Ibrahim Rugova

Dega e LDK-së në Zvicër dhe Nëndega e LDK-së në Willisau organizojnë akademi përkujtimore për presidentin Dr. Ibrahim Rugova, me rastin e 10 vjetorit të ndarjes nga jeta të Presidentit Historik të Republikës së Kosovës Dr. Ibrahim Rugova.

Ftohen anëtarësia, veprimtarët e LDK-së dhe bashkatdhetarët që të marrin pjesë!

Akademia mbahet më 24 janar 2016, duke filluar në ora 14:00.

Adresa: Dägersteinstrasse 1, 6210 Sursse (LU)

Nikoqire: NËNDEGA E LDK-së NË WILLISAU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...