Published On: 9 Tetor, 2016

Ajola Xoxa kërkon vëmendje, dëshiron të jetë princeshë

Me sa duket dasma mbretërore e ka hutuar paksa Ajola Xoxën, e cila ka qenë e pranishme në këtë ceremoni, si bashkëshortja e kryebashkiakut Veliaj, në kohën që ky i fundit celebroi në martesë princin Leka dhe Elian.

është pikërisht pas këtij momenti, që Ajola poston në instagramin e saj një fotografi së bashku me Erionin teksa shkruan nën të: Unë e kam princin tim 🙂

Nuk dimë nëse e ka fjalën për princin e kaltër, apo ndoshta pas gjithë atyre festimeve edhe Ajola do donte të ishte një princeshë, ndaj më shumë se të tjerëve duket se ja ka thënë vetes, që edhe ajo është e tillë, ndonese pa status.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...