Published On: 16 Korrik, 2017

Ajola feston ditëlindjen, ja si e uron lali Eri “shefen” e tij

Në shtëpinë e kryebashkiakut të Trianës, Erion Veliaj ka një shefe dhe kjo është pikërisht bashkëshortja e tij Ajola. Këtë e ka zbuluar vetë Erioni me urimin që i ka bërë asaj në “Facebook”.

“Te ka Lali shpirt, te ka Lali xhan! Gezuar ditelindjen Shefe!”, shkruan ai bashkangjitur një fotoje të të dyve së bashku.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...