Published On: 22 Prill, 2017

Ajo çka bëjnë kundërshtarët politikë në Drenas, duhet të shërbej si model për të gjithë (Foto)

Si në shumë komuna të Kosovës edhe në Drenas është zhvilluar një aksion për pastrimin e qytetit nga mbeturinat, ndërsa thirrjes ju kanë përgjigjur edhe zyrtarët komunal.

Kryetari i Komunës së Drenasit Ramiz Lladrovci, sot ka mbledhur kundërshtarët e tij politikë dhe i janë përveshur punës në Drenas.

Lladrovci bashkë me opozitën në Drenas, janë bashkuar për ta pastruar qytetin nga mbeturinat në Ditën Ndërkombëtare të Tokës, transmeton Magazina.al

Siç e dëshmon edhe kjo fotografi, i pari i Drenasit shihet bashkë me disa nga përfaqësuesit e opozitës në Kuvendin Komunal, një gjë që nuk shihet shpesh në Kosovë.

A 5
Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Ta qifte Bota Nonen ore Fliqtan…….HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH……………….

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...