Published On: 29 Janar, 2016

Ai momenti kur tregon gjoksin, por edhe ‘zogun’ (+18)

Fundjava nisi shpejt për Pascal Craymer.

Bukuroshja britanike kishte sfiduar të ftohtin londinez dhe doli me një fustan shumë të hapur.

Aq i hapur sa ia nxori të gjitha në publik.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...