Published On: 2 Gusht, 2017

“Ai momenti kur një dashamirë i SHIK-ut të shan me nanë, e ty të qëllon nana afër”

Një komentues ka ofenduar deputetin e Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili, në një nga postimet e tij të zakonshme në fcb. Por reagimi i deputetit ndaj komentuesit ka qenë dhëmbë për dhëmbë. Komentuesi e ka sharë deputetin nga nëna, e cila në atë moment ka qenë pranë tij dhe ka shkrepur një foto duke i ngritur gishtin e mesit komentuesit.

Komentuesi i shkruan deputetit: O ti Fisnik pederri, ti po lypshe me ta shkërdhy nanën, o lahper.

Deputeti: Nane jame nji mut si ti as me shtagë 2 metra të gjatë nuk e prekë.

Më poshtë pasi poston foton e nënës së tij deputeti Ismaili sqaron.

“Ai momenti kur një dashamirë i SHIK-ut të shan me nanë, e ty të qëllon nana afër”

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...