Published On: 25 Prill, 2016

Ahmetin e Haradinajn i bashkon darka (Foto)

Shpend Ahmeti nga Lëvizja Vetëvendosje dhe Daut Haradinaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Ksoovës, ndonëse në parti të ndryshme opozitare, kanë darkuar së bashku, shkruan GazetaBlic.

Si duket kanë qenë në ndonjë aheng apo në ndonjë festë tjetër.

 Në fotografinë e publikuar në facebook, Ahmeti e Haradinaj shihen mjaft të buqëqeshur.

Ndryshe, emri i Shpend Ahmetit u përfol mjaft shumë sot. Kjo me rastin e dorëheqjes së Ilir Dedës nga Vetëvendosje, mirëpo Ahmeti e mohoi se edhe ai do të largohet. /GazetaBlic/.

13100733_1273844449311503_5325921239008228815_n

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...