Published On: 26 Shkurt, 2016

Ahmeti: Lista Srpska i tregoi Thaçit fuqinë që ka dhe që nuk mund të zgjidhet president pa të

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, nëpërmjet një postimi në Facebook, pas raundit të dytë të votimit për presidentin e ri në Kuvendin e Kosovës, duke thënë se Hashim Thaçi do të zgjedhet president me votat e Listës Srpska.

Ahmeti ka pyetur nëse zgjedhja e Thaçit president dhe kushtëzimi i Listës Srpska ndaj tij do të kushtojë shtrenjtë.

“Dikund 10 te pavlefshme u bene te vlefshme. A i tregoi Lista Srpska Thacit se prej tyre mund te zgjedhet president. Shtrenjte do te na kushtoje?”, ka shkruar Ahmeti.

– See more at: http://www.kosovapress.com/sq/politike/ahmeti-lista-srpska-i-tregoi-thacit-se-nuk-mund-te-zgjidhet-president-pa-te-65507/#sthash.pIFmkX0m.dpuf

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...